PE
Soru Sahibi
8 Aralık 2016 15:42

Goz kapagi dusuklugu

Mukaddes hanım merhaba Göz kapagı düşüklüğü için plazma enerjisinin faydalanarak düşüklük yokedilebiliyormuş. Bu işlemi siz yapıyormusunuz. Göze herhangi bir zararı varmıdır? Islem in etkisi ne kadar surer. Ayrica goz alti dolgusu yerine gozun altinada yapilabiliyormus. Goz altinda goz alti dolgusunun verdigi ayni etkiyi verebilirmi? Tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Emel Hanım Merhaba, Plazma uygulamasını ben yapmıyorum. Göze hiçbir zararı yoktur.Gözaltı dolgusunun aynı etkiyi vereceğini düşünmüyorum. Size doğru bir tedavi önerebilmek için kliniğimizden ücretsiz görüşme randevusu almanızı öneririm. İyi günler diliyorum.. Tel: *** *** **

14 Aralık 2016 16:49