13 Kasım 2011 17:16

göz bozukluğum var

18 yaşındayım bu sene sınavlara giricem ama hava harp okuluna gitmek istiyorum bunun için tek kusurum göz bozukluğu sağ gözüm 1.50 sol gözüm 1.25 tedavi ile düzelirmi ameliyat olursam muayene sırasında ameliyat olduğum anlaşılır mı lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Onur Aydın
Göz Hastalıkları

tedavi şansınız bu numaralarla büyük ihtimalle var görünüyor. tabi kesin bilgiyi muayenenizi yaptıktan sonra söylemek doğru olur. ameliyat sonrası herhangi bir iz görünmeyecektir

18 Kasım 2011 11:04