KF
Soru Sahibi
11 Mart 2016 14:45

Göğüs Ağrı'sı

İyi günler hocam sol göğsümde sabah başlayıp akşama kadar devam eden Ağrıdan dolayı acile başvurdum.Orada yapılan ekg de bozukluk çıktığını ancak bazen olabileceğini söyledi doktorum.Sonrasında tahlil yapıldı tahlil sonuçlarıma göre CK-MB 0-25 arası olması gerekirken benim 36 Troponin-T de <*** *** ** olması gerekirken bende <0.010 çıktı.4 saat sonra tahlillerimi tekrarlamamız gerektiğini söylediler tekrar yapıldığında CK-MB değerim 19 çıktı troponin T aynı sonuç çıktı .bu sonuçlarına göre korkulacak bişey yok dendi .Size göre de herhangi bir kalp rahatsızlığı riski var mı yoksa normal mi herşey ?Teşekkür ederim iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Tarif ettiğiniz ağrı ön planda kalp rahatsızlığını düşündürmüyor. Kalp hastalığı için riskleriniz var ise genel bir kontrolden geçmeniz uygun olur. İyi günler

15 Mart 2016 15:54