tb
Soru Sahibi
10 Aralık 2013 10:26

gogsumde agri

Mrb hocam benim goguslerimde cok agri var elimi bile suremiorum doktora gittin ultrasonla bakti goguslerinde sertlesme var dedi ilac bile vermedi goguslerime elleyince yag bezesi gibi toplar elime geliyor neyapacagimi bilmiorum yardimci olursaniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Mastalji (meme ağrısı) dediğimiz bir ağrı sendromu ve genç/orta yaş hanımlarda giderek daha sık rasladığımız bir sorun. Genelde kötü huylu bir şeye işaret etmemesine karşın kronikleşmesi durumunda bertaraf edilmesi zorlaşıyor ve bazı hastalar ömür boyu bu sıkıntıyı yaşıyorlar. İnternet sayfamızda ilgili alt başlığı okuyun. Aslında çözümü zor değil. Bazı banyolar, bazı bitkiseller, gerekirse kısa süreli bazı ilaç ekleri ile halledilmesi mümkün. Bu arada nadiren altta yatan bir patoloji olmadığından da emin olunması gerekiyor. Bana yakın değilsiniz. Bu konuda uzman ve deneyimli bir cerraha ulaşmanızı öneririm. Çözemezseniz tüm tetkik sonuçlarınızla fırsat yaratıp bana ulaşın. Sevgiler, Prof. Dr. B. Bülent Menteş (*** *** ** (*** *** ** (*** *** ** (sekreter mobil tel)

16 Aralık 2013 10:13