ŞS
Soru Sahibi
8 Ocak 2016 23:00

Göbekte ací

Hocam merhaba bir aydır göbek çevresinde iğne batması gibi bir acı ve göbek deliğinin 3cm.uzağında solda bıçakla kesiliyormus gibi bi acı var ve sürekli ağrı kesici fayda etmiyor.Dr gittim idrar tahlilinde sadece kan çıkınca sistoskopi yapıldı herhangi bisey görülmedi.ayrıca akintim var ve üstünde cizgi halinde kan olyor arada.su an acı devam ediyor.Akinti ile ilgili de dr birseydemedi.çaresiz kaldım ne olabilir hangi bölüme gitmeliyim.cukulata kisti ameliyatı oldum iki defa biri kapalı biri acikti ama üstünden dört yıl geçti bu sebepler karında ve göbekte acıma yaparmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Göbekte ya da buradan daha önceki laparoskopik giriş yerinde bir sorun olması akla geliyor. Tam değerlendirmek gerekiyor. Bu tür karmaşık vakalarda hastayı görüp muayene etmeden yardımcı olmak mümkün olamayabiliyor. Ayrıntılı anlatmanıza rağmen bizim daha kesin konuşmamız bazı hataları doğurabilir. Muayene bulgularını ve diğer demografik ayrıntıları bilmediğim için kesin konuşmam zor. Anlattıklarınız çerçevesinde kesin bir şey söyleyemiyorum. Çözemezseniz ya da sorun devam ederse tüm tetkik sonuçlarınızla bana ulaşın. Sevgiler, Prof. Dr. B. Bülent Menteş *** *** ** (ofis) (*** *** ** (sekreter mobil tel)

16 Ocak 2016 15:59