ET
Soru Sahibi
30 Mayıs 2015 20:52

Göbek fıtığı

Merhaba hocam, Göbek deliğimdeki ağrıdan dolayı göbek fıtığından şüphelenerek acile gittim bir kaç gün önce. Doktor muayene sonrası göbek fıtığı olduğumu söyledi. Göbek fıtığı için ultrason olmadan kesin teşhis konulabilir mi acaba? Bir de göbek fıtığı, hazımsızlık, şikinlik gibi sindirim sorunlarına yol açar mı? Aydınlatıcı cevabınız için şimdiden teşekkürler. Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

evet göbek fıtığı tanısı ultrason olmadan da konabilir.göbek fıtığı hazımsızlık ve şişkinlik yapmaz

5 Temmuz 2015 11:25