ar
Soru Sahibi
9 Mart 2013 10:03

göbek çevresi sertlik ve kızarma

Hocam, benim göbek deliği ve çevresinde kızarıklık ve şiddetli ağrı var, yalnız akıntı yok, özellikle göbek deliğinin üst tarafı daha çok ağrı yapıyor, midemde ve bağırsaklarımda herhangi bir ağrı yok, herhangi bir ağırlık da kaldırmadım, sadece göbek deliği ve çevresinde yanma şeklinde şiddetli ağrı var. Genel cerrah uzman doktora gittim. Omfalit teşhisini koydu. Biteral (500 mg.) antibiyotik ve Arveles ağrı kesici yazdı. 5 gün süreyle bu ilaçları kullandıktan sonra göbek deliği bölgesini cerrahi müdahaleyle alacağız dedi. Hocam bu durumda nasıl bir cerrahi müdahale yapılıyor, ilaç tedavisi ile iyileşme durumu olabilir mi? Bu konu hakkında acil yardım bekliyorum, ilginiz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Raif merhaba.Yurt dışında olduğumdan sorunu yeni görebildim.En son durumla ilgili bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım..Geçmiş olsun

10 Nisan 2013 10:14