AD
Soru Sahibi
14 Eylül 2017 12:15

Gerçekten Acil

İyi günler.Ben 14-15 yaşındayım.4-5 aydır veya daha uzun süredir başım ağır geliyor, içinde basınç varmış gibi oluyor, dönüyor gibi.Bu ağrıya da dönüşebiliyor.Sürekli halsizlik, yorgunluk hissi var.Konsantrasyon bozukluğu, odaklanma sorunu ve bazen düşünememe gibi problemlerim ve yanında aşırı unutkanlık aşırı derecede rahatsız edici.Sürekli yorgun hissediyorum ve sanki kafamda kocaman bir taş taşıyorum.MR sonucum temiz çıktı.Kan testim de normal.Fen Lisesine gidiyorum ve çalışmam gerekiyor.Bu sorunlarla çalışmam biraz zor gibi.Lütfen yardım edin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Mr ve kan sonucu temiz çıkmış bu durumda bir psikiyatriste görünmenizde faydalı olacaktır.

15 Eylül 2017 00:29