TS
Soru Sahibi
16 Mayıs 2018 17:57

Geniz akintisi

Merhaba hocam anaokuluna oğlum bu yıl yeni başlad geniz akintisi var geniz etleri büyük geniz akintisindan dolayi orta kulaga sıvı birıkiyor ve duymuyor ne yapmamiz gerekiyor oğlum 5.5 yasinda

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kemal KEF
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sayın Tunca, geçmiş olsun.Öncelikle 3-4 hafta kadar ilaç tedavisi denenmeli.Eğer sorun sürerse geniz etine ve kulağa cerrahi bir girişim gerekebilir.Yapılacak kulak burun boğaz muayenesi daha iyi karar verilmesini ve doğru bir tedavi yolu izlenmesini sağlar.Bölgenizde bir kbb uzmanına gidebilirsiniz.Eğer arzu ederseniz randevu sonrası bende muayene edip fikir söylerim.Saygılarımla.Sağlıkla kalın.

16 Mayıs 2018 21:52