UE
Soru Sahibi
10 Nisan 2015 15:53

gelişim

kızım 2007 doğumlu geçen sene genital bölgesinde hafif kıllanma başladı kadın doğum uzmanıyla görüştüm oda göğüs uçlarında duyarlılık yoksa hiçbir sıkıntı olmaz dedi kızımın şimdi koltukaltında gözle görülür hafif kıllanma başladı kızım genetik olarak yaşıtlarından 1-2 yaş büyük gösteriyor endişelenmelimiyim ne yapmalıyız yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şükran Darcan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Bulunduğunuz bölgede Çocuk Endokrin Uzmanının değerlendirmesi uygun olur. Kemik yaşı ileri değilse genellikle sorun yoktur.

21 Nisan 2015 11:25