IM
Soru Sahibi
12 Temmuz 2017 22:08

Gecmeyen bogaz agrisi

Merhaba hocam 1 aydir yutkunurken degilde girtlagimi oynatirken hafif bir agri oluyor doktor a gitdim bogazinda bütür bütür kabarciklar var dedi sprey pastil verdi ama gecmedi nedir acaba bu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Haluk Yavuz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Görmeden kesin birşey söyleyebilmek zor, ama anladığım kadarı ile muayenede kitle yada yara gibi ciddi bir şey görülmemiş. Reflü hastalığı olabilir. verilen ilaçları kullanın, düzelmezseniz tekrar kontrole gidin.

14 Temmuz 2017 15:27