AS
Soru Sahibi
12 Mart 2012 17:35

geçmeyen ağrı

İyi Günler.benim sol leğen kemiğimin üstünde ve arada kasığıma doğru inen sızıntı şeklinde uzun süredir çektiğim ve o kadar doktora gitmeme rağmen geçmeyen ağrım var.Bu konuda Fiz.Ted.Uzmanına gittim Mr çekildim belimde fıtık olduğu anlaşıldı.Aynı zaman da kan tahlillerimde yapıldı hiç bir şey yok.bacağımda kasmada olmuyor.fakat sol tafarfımdaki ağrı geçmiyor.2 tane kortizon lu iğne oldum ondan sonra rahatlamıştım ama ağrı yine başladı aynı zamanda ilaç kullandım şu an ismini hatırlayamadığım bir ilaç nöropatik ağrılar için sanırım yarım yarım başladım sonra arttırdım.ilaç bitince 1 ay sonra yine başladı.Benim öğrenmek istediğim fıtık sol tarafımdaki bu ağrıyı arttırırmı yoksa nedeni başka bir şeymi beni yönlendirebilirmisiniz.Hangi uzmana gitmem gerektiğini bilemiyorum.Burada tümör olabilirmi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şafak Sahir Karamehmetoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Sayın Sevgi Ayaz, Şikayetleriniz bel fıtığına bağlı olabilir. Ameliyat gerekip gerekmediğine iyi bir fizik muayene ile karar verilir ve buna uygun tedavi yapılır. İsterseniz aşağıdaki telefonlarımdan randevu alabilirsiniz. Sağlık ve esenlik dileklerimle, Prof. Dr. Şafak Sahir KARAMEHMETOĞLU İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Tel: *** *** ** 16 GSM: *** *** ** 85

14 Mart 2012 04:46