ÇU
Soru Sahibi
15 Nisan 2018 18:52

Gece öksürüğü

Merhabalar hocam yaşım 25 , yaklaşık on gün önce başladı rahatsızlığım. Belirtiler yüksek ateş , boğaz ağrısı ve halsizlikti önceleri öksürük pek olmadı. Daha sonra kulaklarım agrimaya başladı ve tıkandılar sanırım enfeksiyon oraya yayıldı. Doktora gittim antibiyotik verildi yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Halsizlik kalmadı kendimi iyi hissediyorum artık hasta olduğumu düşünmüyorum. Fakat anlam veremediğim bir şekilde öksürük var özellikle geceleri tam uyuyacakken gıcık şeklinde başlıyor, dakikalarca öksürüp sümük gibi açık renkte sıvı çıkarıyorum. Uyuyamadigim için hayat kalitem de düşmeye başladı. Bu oksurukler nasıl kesilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cenk Erol
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Şikayetleriniz devam Ediyorsa Gogus hastalıkları ve kbb uzmanına muayene olmalısınız sosyal medya bu şekildeki sorular icin uygun bir ortam değildir

15 Nisan 2018 19:20