DS
Soru Sahibi
12 Mart 2012 21:57

gebelik

Hocam cok tsk ederim simdidien cevabiniz icin.regl 3.gunu yapilan kan sonuclarim estradiol :70,68 fsh: 6,26 lh: 3,43 prolaktin : 20,54. Serbest-t4 1,29 tsh: 1,77 serbest-t3 0,25 41 yasindayim gebelik yasamadim 3 aylik evliyim bu sonuclara gore normal yolla hamile kalirmiyim ayrica baska hangi tahlil leri yaptirmam gerekiyor seamer testim temiz cikti tuplerimede bakildi acikmis.adetlerim 28 günlük peryotlarla düzenli oluyorum.bu ay klomen tedavisine başladım günde iki tane alıyorum sizce gerek varmı bu sonuçlara göre ayrıca izlemem gereken yollar nedir ve yumurtlama ve çatlama da sorun olup olmadığını hangi testlerle anlarım lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sedat Kadanalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tüm bu soruları sizi daha iyi bilen muayene etmiş olan doktorunuzla konuşursanız daha doğru cevap alırsınız. Kadının doğurganlığı sonsuz değil 40 dan sonra azalıyor ve genelde 43-44 de bitiyor. doğurganlık şansınız açısından sınırdasınız.

15 Mart 2012 13:39