AC
Soru Sahibi
4 Eylül 2016 02:26

Gebelik suphesi idrar yolu enfekksiyonu

Merhabalar hocam Gebelik şüphem var ama idrar yollarimda yanmam da var ilac alabilirmiyim birde uc hafta tamamlanacak evliligimde iki gun once yine cok az kanamam oldu normalmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şahin  Zeteroğlu
Prof. Dr. Şahin Zeteroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Kanamanın pek bir önemi yok. İlaç kullanmadan önce bi idrar tetkiki yaptırmakta fayda var. Sonuca göre ilaç konusunda karar vermek uygundur

4 Eylül 2016 11:10