VE
Soru Sahibi
24 Mayıs 2017 22:46

Fmf ferritini yükseltir mi?

İyi akşamlar hocam. . Ben fmf hastasiyim 1 ay oncesinde tahlil yaptırdım ferritinim 1000 den aşağı inmiyor karacigerden dediler karaciger bölümüne gittim bizlik bi durum değil fmf yapabilir dediler. Sizce ne yapmalıyım fmf yapabilir mi? Simdiden teşekkür ederim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Evet FMF ferritini yükseltebilir ancak bu yükseklik yükselme ve düzelme şeklinde olup diğer tahlillerinizle birlikte seyreder

25 Mayıs 2017 07:33