TS
Soru Sahibi
7 Nisan 2015 20:03

Fizik Tedavi İle Yıtığı Kapatabilirmiyim ?

Merhaba hocam . ben 1 ay önce maçta dizim havada döndü bi ses geldi önce morardı sonra şişti . olaydan 4 gün sonra doktor dizimden 3 tane 20 lik şırıngayla kan çekti . bundan 2 hafta öncede turuncu bi sıvı çekti . mr çekildim sonuçta - FEMUR VE TİBİA LATERAL KONDİİLLERİNDE KEMİK İLİĞİ ÖDEMİ -ACL PROKSİMALİNDE DİFÜZ SİNYAL ARTIŞI ( İNTERSTİSİYEL RÜPTÜR + KANAMA? ) -MEDİAL MENİSKÜS ARKA BOYNUZUNDA GRADE 1 İNTERNAL DEJERANASYON -EKLEM KAVİTESİNDE VE SUPRA-PATELLAR BURDA SIVI ameliyat şart mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu
Ortopedi ve Travmatoloji

Muhtemelen ön çapraz bağınız yırtılmış. Ameliyat olmanız gerekebilir. *** *** **'dan randevu alıp MR'larınız ile muayeneye geliniz

7 Nisan 2015 20:29