ko
Soru Sahibi
20 Mart 2015 19:03

fibromyalji hastalarında ilaç yan etki etmesi

merhabalar hocam, 54 yaşında anneme doktor kanda romatizma yok fakat sende fibromyalji var dedi, ayrıca kemik erimesi ve ellerde sinir sıkışması olduğunu söyledi ve 2 adet hap yazdı fakat ilaçta yan etki belirtileri başladı, ilacı kestik ve arkasından annemde üşüme, titreme, soğuk terleme, uyku bozukluğu, midede gaz, vücudun her bölgesinde ağrı kasların diken şeklinde batması gibi şikayetlerde bulunuyor. kan tahlillerinin temiz olduğu gözlemleniyor. fakat bir çare bulunamıyor. bu konunun anlayabileceğimiz karşılığı nedir? saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. KORAY Tuncer
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Merhaba, Fibromiyalji konusu Sindirim sistemi hastalıklarının içinde yer almıyor. Sorununuza sanal olarak yardımcı olamayacağım. Geçmiş olsun.

21 Mart 2015 15:48