GE
Soru Sahibi
22 Şubat 2018 22:33

Fibromiyalji

Merhabalar... cok çok çok çok fazla methinizi duydum.. istanbuldayım burda önerebileceğiniz bir isim varmi. Yada tedavi konusunda bilgi verirmisiniz. Miyofasiyal ağrı ve fibromiyalji hastasiyim. Hangisi olduğum konusunda doktorlar kararsız. Tedavi süreci nasıl ilerler lütfen yardim edin. ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Ceyhan Demir
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Günaydın Ebru Hanım, daha önce cevap verdim ama sorunuz bugün mail kutuma tekrar düşmüş. Herhalde iletilmedi diyerek yeniden yazıyorum. Istanbul'da bu işi iyi yapan çok arkadaş var. Hangi muhitte olduğunuzu bilemiyorum ama mesela Bahçelievler'de Dr Esra Kırsever'e (*** *** **) Altunizade'de Dr Meral Karaaslan'a (*** *** **) başvurabilirsiniz. Ya da daha yakınınızda olan biri var mı diye Bicom Biorezonansın merkez ofisine sorabiirsiniz: *** *** ** Geçmiş olsun, sağlıcakla kalın..

28 Şubat 2018 10:27
GE
Soru Sahibi

Ceyhan hanım çok teşekkür ederim. Mesajınızı kısa haliyle daha önce okumuştum bu kapsamlı olanı daha cok işime yaradı. Hayalimdeki sağlığıma kavusmamda vesile olacaksınız inşallah. Pendikteyim. Istanbul trafiğini düşünürsek size daha kolay ve hızlı gelebilirim. En kısa zamanda ziyaretinize geleceğim. Cevabınız için teşekkür ederim hoşçakalın. ?

28 Şubat 2018 20:22
Dr. Ceyhan Demir
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Ben teşekkür ederim.

14 Mart 2018 11:30