yy
Soru Sahibi
9 Haziran 2017 09:11

fibromiyalji ve akne

Bilge hnm merhaba yaklaşık 4 yıldır fibromiyalji hastasıyım sürekli geçmeyen ağrılarım var modern tıpta fm in tedavisi olmadığı yaşam kalitemi yükseltici egzesrsiz yüzme plates ve yoga yapmam önerildi.bu yanısıra antidepresan cymbalta 60 kullanmaya başladım sadece altı ay kullanabildim çok fazla yan etki yaptı ve bıraktım. ağrı kesiciler ağrıma cevap vermiyor.alternatif tıpa yöneldim yoga egzersiz diyet akapunktur manuel terapi homeapatide kullanılan remedin ve tuzlar, hacamat sülük hipnoz herşeyi denedim denize düşen yılana sarılır misali... kronik ağrıdan akut ağrıya geçebildim şiddeti azaldı merak ettiğim gıda inteloransı hassasiyetimin olup olmadığı fm tetikleyip tetiklemediği çünkü fm teşhisi konulduktan sonra çok fazla iltihaplı akneler ile karşı karşıyayım onada verilen ilaçlar etki etmedi bu konuda önerileriniz varmı bioresonans bende faydası olur mu teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Fibromiyalji hastalarımda sıklıkla beyaz un veya glutenle ilgili entoleranslar karşımıza çıkmakla birlikte detaylı bir muayene ve test yapmadan yorumlamak mümkün değildir. Söz konusu uygulamaların standart bir tedavi protokolü olmayip kişiye özel uygulamalardır. Fibromiyalji hastalarında gerek akupunktur gerçekse noktalar üzerinden yapılan biyorezonans uygulamalarında bildirilmiş başarılı sonuçlar mevcuttur.

14 Haziran 2017 09:22