kc
Soru Sahibi
27 Ocak 2014 20:16

fibroadenom mu var

her iki memede parankimi fibranglandüler doku artışına sekonder heterojen görünümdedir ve büyükleri 4-5 mm civarında olan birkaç adet küçük kist izlenmiştir.[FKM ile uyumlu]sağ meme ÜDK da saat 1 hizasında büyüğü 16*7mm boyutunda olan komşuluğunda 4-5mm boyutlarında çok sayıda hipoekoik oluşumlar izlenen multıokule hipoekoik solid lezyon mevcuttur[multıpl fibroadenom?]takip önerilir 3 ay sonra kontrol duktal yapılar normal genişliktedir lap saptanmamıştır sonuç bu şekilde hocam kafam karışık ne olur cevap yazar mısınız önemli birşey varmı? doktor önemli olmadığını söyledi ama kafam karışık lütfen yardımcı olurmusunuz göğsümde ağrı da oluyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Menteş
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yurtdışında olduğum için zamanında yanıt veremedim. Umarım sorun hallolmuştur. Halen ilgilenmemi istiyorsanız lütfen tekrar soru gönderir misiniz? Sevgiler, Prof. Dr. B. Bülent Menteş (*** *** **, *** *** ** (ofis) (*** *** ** (sekreter mobil tel)

19 Nisan 2014 11:38