GE
Soru Sahibi
26 Haziran 2014 09:42

Femur başında kist açısından şüpheli PD sinyali

Merhabalar değerli hocam.yaklaşık 1.5 yıl önce makat üzerinde abse oluştu abse antibiyotik kullanmam sonunda kendiliğinden partladı.absenin aktığı yerden bu süre zarfında afalıklı kırmızı akıntı akmaya devam etti abse ve şişlik yok ama peçete lekeleniyor kırmızı sarımsı.1ay önce fistül olabilir diye mr çekindim mr sonucumda :Femur başında anteriorda subkortikal yerleşimi milimetrik boyutlu dejeneratif kist açısından şüpheli PD sinyali artışı izlenmiştir yazıyordu.şimdi sorum şu fistül değil başka bişeymi bu bendeki.ve tedavisi yöntemi nasıldır ne yapmalıyım mail atarsanız sevinirim acilllll...teşekür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Altınmakas
Ortopedi ve Travmatoloji

sizdeki akıntı nedeni fistüldür. femur başındaki kist önemli değildir.

26 Haziran 2014 12:10