ÖŞ
Soru Sahibi
31 Ekim 2017 07:25

Faranjit- yutma güçlüğü- tıkanıklık

Hocam bana gastroözafajial reflü tanisi kondu endoskopi sonucu. Yaklaşık 2 aydır yutma güçlüğü çekiyordum. Bir de faranjit olduğumu söylediler. İlaçları kullanmama rağmen yutma güçlüğü ve bogazimin alt ve üst taraflarında özellikle yemek yedikten sonra tıkanıklık geçmiyor . Son zamanlarda iyice yemek yerken zorlanır oldum. Bir şeyler yedikten sonra boğazım da bir şey takılmış gibi batmaya başlıyor. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Haldun Oğuz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Şerife Hanım, şikayetlerinizin farklı nedenleri olabilir. Tanı koyup size öneride bulunabilmem için sizi muayene etmeliyim. Lütfen randevu alarak muayeneye geliniz. Geçmiş olsun dileklerimle.

31 Ekim 2017 13:12