TE
Soru Sahibi
11 Ekim 2016 23:37

Esnek kizlik zari

Merhaba doktor bey ben sevgilimle birseyler yasadim ve benden yarini kan geldi ama adet sandim cunku icine sokmadi kendiside soyluyor kizligina zarar vericek bisey yapmadim diye ama benim icimde yinede şüphe olustu ve kadin doguma gidip muayene oldum ve doktor bana dediki esnek kizlik zarin var dedi onun uzerine korktum ve sevdigim kisiyle denemek istedim iliskiye girdik ama kan gelmedi bide penisi kücük sizce benim icin ileride sorun yasatirmi yani evlenecegim adama kizlik zarim esnek diyecegim daha oncede iliskiye girmedim diyecegim bu anladilmaz degil mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

anlaşılmaz, esnek kızlık zarları kanamaz, iyi günler dilerim.

12 Ekim 2016 10:27