ye
Soru Sahibi
10 Mart 2015 17:34

esnek kızlık zarı hk.

Hocam merhaba;Esnek kızlık zarında hiçbir sağlık problemi yokken ilişkiye girildiğinde az bir kanama oluyorsa bu ilk defa ilişkiye girildiği anlamınamı gelir.Zarda hiçbir yırtılma ve zedelenme olmamış.3-4 defa ilişkiye girildi ve her seferinde çok az leke leke kan geldi.ilginiz için şimdiden teşekkürler.saygılarımla,

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Armağan Ulubaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sorunuz kadın sağlığı ile ilgili bir soru değildir. Ben kızlık zarıyla ilgili muayeneler yapmıyorum. Üzülerek bu sorunuzu yanıtlayamıyorum.

11 Mart 2015 09:11