ki
Soru Sahibi
13 Haziran 2014 15:38

erken detaylı ultrason

merhabalar hocam ilk bebeğimi 48 günlükken kaybettim. kalp naomalisi vardı. ölüm gününde karaciğer safra kesesi böbrek yetmezliği başladı bunların doğumsal olup olmadığını bilemediler. şuan yine hamileyim 17 haftalık ve erken fetal eko yaptırdım 14. haftada büyük bir anomali olmayacağı söylendi ancak hocam ben tıp fakültesinde detaylı ultrason için gün alınırken ısrarla erkene istedim ve aldığım tarihte 20+4 haftalık hamile oluyorum. ama bide gebeğim 4-5 gün geriden geliyor yani 19+6 gibi filan olacak sizce çok mu zor gürünür organlar cvp için teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Aksoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

18-22. Haftalar arası yapılan detaylı ultrason yeterince fikir verir. Doktorunuz gerekli görürse sizi tekrar ultrason için kontrole çağıracaktır. Sağlıcakla...

14 Haziran 2014 17:18