AC
Soru Sahibi
2 Haziran 2011 10:25

erdem bey merhaba öncelikle 4 yasındakı oglumun ortalama her ayda bır atesı

erdem bey merhaba öncelikle 4 yasındakı oglumun ortalama her ayda bır atesı cıkıyor aklımda kalan pdta gıbı bır hastalık hastaneye gıttıgımızde ya ıgne oluyor yada antıbıyotık verılıyo bu hastalıgın sebebı ve tedavı surecı ve sonucu nedır bılgı alabılırsem sevınırım saygılar ıyı calısmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Erdem Gönüllü
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

pfapa tanısı konulduysa ateş takibi yeterli tanıyı koyan hekm tarafınızdan takib edilmeniz uygun olur ateş düşürücü ve eğer bademcikler çok büyürse alınması dışında bilinen tedavisi yok gibi büyüyünce ateş sıklığının azaldığı biliniyor

2 Haziran 2011 11:22