bf
Soru Sahibi
5 Aralık 2015 20:16

epikriz raporu

hastaneye yatan hastalar için adına açılan epikriz raporu hakkında düşünceniz nedir hocam ? bu rapor daha iyi nasıl olabilir ? Daha iyi nasıl geliştirilebilir ? bu rapor hastalar için ne kadar önem taşır.. hastalara bir yararı var mıdır ?

2 cevap
Cevaplar (2)

anlamadım sorunuzu

9 Aralık 2015 13:32
bf
Soru Sahibi

hastaneye yatışı verilen hastalar için epikriz raporu düzenlenir. bu rapor hakkındaki görüşünüz nedir.. bu rapor nasıl iyi bir şekilde geliştirilebilir..rapor hakkındaki görüşünüz...

12 Aralık 2015 18:53

Bu konuyla bireylerin ilgisin anlayamadım yanı bu konu kurumsal ve yasal bir sorun bu soru doktor sitesinin amacına uygun değilki.

13 Aralık 2015 13:59