üz
Soru Sahibi
9 Nisan 2018 19:47

Epidural anestezi

Mrb Doktor by ben 14 gun önce epidural anestezi ile dogum yaptım.sonrasında basimda ve kulaklarımda basinc hissettim suan bu belirtiler azaldı ama kafamdabasinc hala devam ediyor bu yatar durumda kayboluyor .Bu durum ne kadar sürer ne yapmalıyım?teşekkür ler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Çelik
Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba, geçmiş olsun. Epidural anestezi sonrası görülen, yatar pozisyonda düzelme eğilimi gösteren baş ağrısı genellikle 1 hafta içinde düzelir. Size tavsiyem bol sıvı tüketmeniz ve kafein bu ağrıya iyi geldiğinden, bol kahve içmenizdir. 10 günden uzun sürmesi halinde işlemi yapan doktorunuza başvurmanızı öneririm. Bebeğinizi iyi günlerde büyütün. Geçmiş olsun.

9 Nisan 2018 19:46