DC
Soru Sahibi
2 Kasım 2017 00:16

Enürezis Hk.

Merhaba ben 27 yaşında bir kadınım. Çocukluğumdan beri geceleri ıslatma sorunu yaşıyorum. Bunun için daha önce iki kez doktora gittim. İlk gittiğim doktor dilde eritmeli bir ilaç verdi. Onu içtikten sonra hiçbir sıvıyı tüketmemen gerekiyor dedi. Bunu kısa bir süre yaptım çünkü hiçbir işe yaramadığı gibi vücudumda ödem oluşturdu. İkinci gittiğim doktorda bir sürü test yaptırdı, ultrasona kadar ama birşey yok dedi. Bunun piskolojik birşey olduğunu düşünmüyorum. Hele ki 27 yıl sürebilecek birşey olduğunu hiç sanmıyorum. Sorun ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene olmanız ve bazı tetkiklerin yapılması gerekir. *** *** ** 51 numaralı telefondan randevu alarak daha önceki tetkik sonuçları ile birlikte gelirseniz yardımcı olabilirim.

2 Kasım 2017 12:46