nb
Soru Sahibi
18 Mart 2017 12:59

endişeliyim

tesekkürler cevapladığınız için 1- yani hamile olunması için penisin vajinanın tam olarak içine mi girmesi gerekiyor değil mi ? 2-adet dışı beyaz sıvıyla gelen cok az kanın sebebi ne olabilir ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Semavi Ulusoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Nadiren de olsa, tam olarak ilişki olmasa da, sürtünme yolu ile gebe kalınabilir. Ancak sizin anlattığınız "yöntemle" pek mümkün değil. Çok az kan geldi ise, arkadaşınız muayene olmalı. Ayrıntılı bilgi size orada verilecektir. Geçmiş olsun.

19 Mart 2017 12:38
nb
Soru Sahibi

mümkün değil dediniz peki neden belirtileri var

19 Mart 2017 19:02
Op. Dr. Semavi Ulusoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Arkadaşınız muayene olsun.

20 Mart 2017 07:12