DD
Soru Sahibi
27 Ekim 2017 16:36

Ella adet dönemi gec ve erken gelmesi

Merhaba nişanlımla ayın ortasında ilişkiye girdik ve ella kullandı ay sonunda adet görmesi gerekirken 2 veya 3 gün erken adet gördü bu skıntılı bi durummudur... hamilelik riski varmıdır....

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba bu tür haplar sonrası erken adet olabilir. Şüphe varsa test yapılabilir Dr Enver Kurt

30 Ekim 2017 18:03
DD
Soru Sahibi

Cok teşekkür ederim Ali bey sagolun.. Bir şüphe yok sadece olabilme ihtimalini sormak istedim..

30 Ekim 2017 20:27
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

İyi günler

31 Ekim 2017 12:26