ss
Soru Sahibi
13 Mart 2016 13:25

ekstrasistol:(

hocam iyi çalışmalar.. 2 snedir devam eden şikayetim var. ekstrasistollerim 2 senedir peşimi hiç bırakmadı. günde 300 - 400 kadar oluyodu fakat son 5 aydır hiç olmuyor denecek kadar azalldı şuan günde 5 yada 10 kere oluyor. olduğu andaki tek rahatsızlığım kalbimin duruyomuş gibi olması .. baş dönmesi bayılma kolda uyuşma gibi şikayetlerim hiç olmadı. günde 10 ekstrasistol zararlı mıdır yada ne zaman zararlı sayılırlar teşekkrler smdiden cevabınız için

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Okutan
Kalp Damar Cerrahisi

Extrasisyolün niteliği önemli, ekg ve muayene ile değerlendirmek gerekir geçmiş olsun

16 Mart 2016 12:38