EE
Soru Sahibi
17 Ekim 2016 12:34

Düz kafa sendromu

Merhaba Ali bey düz kafa sendromu ile ilgili size bir sorum olacak Araştırdıgım kadariyla genelde siz ilgileniyorsunuz bu konuyla Bu sorun giderilebilir mi islem icin kafaya hangi dolgu maddesini uyguluyorsunuz

4 cevap
Cevaplar (4)
Prof. Dr. Ali Gürlek
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

giderilebilir işlem de küçükse yağ büyük ve kalıcı i-steniyorsa protez yerleştiriyorum. şu ana kadar herhangibir yan etki saç dökülmesi görmedik

17 Ekim 2016 14:51
EE
Soru Sahibi

Peki kullandiginiz protez medpor mu baska bir sey mi ve kaliciligi 5-10 sene gibi bir sey mi ömür boyu mu

18 Ekim 2016 00:07
Prof. Dr. Ali Gürlek
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

medpor değil ömür boyu kalıcı

20 Ekim 2016 01:42
EE
Soru Sahibi

Hocam son sorum olacak kullandiginiz protezin tıp ta adi nedir arastirma acisindan soruyorum cevaplariniz ve ilginiz icin tesekkur ederim simdiden yakin bir zamanda ameliyat olacagim insallah

20 Ekim 2016 12:55
Prof. Dr. Ali Gürlek
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

mersilen mesh

30 Ekim 2016 23:28
EE
Soru Sahibi

Hocam ankaradan gelecegim bir hafta ya ameliyat olacagim insallah Musadenizle bir soru daha soracagim arkadasim da ameliyat olmak istiyor sorusu şu burnum normal sadece gulerken asagi dusuyor bunu duzeltmek icin ne kadar bir maliyet cikar Ikimiz de ogrenciyiz Hem kafatasi hem de arkadasimin sikayeti icin tek tek fiyat alabilir miyiz en son fiyat olarak tesekkurler

18 Kasım 2016 01:17
Prof. Dr. Ali Gürlek
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Burun için 3000₺

22 Kasım 2016 20:45