eg
Soru Sahibi
20 Ekim 2013 14:09

dövme

merhaba naci bey jilet izlerinin üstüne dövme yaptırmak ıstıyorum eğer çok pişman olursamda lazer ile sildireceğim ancak lazerle sildirilirken jilet izi olan yerler daha da kötü olurmu yanıtınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Naci Çelik
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bilemiyorum hic sildiren hasta gormedim jilet izi uzerindeki dovmeyi ama normal dovmelerde bile lazerle sildirseniz bile tamamen temizlenmeyebilir

28 Ekim 2013 08:17