KB
Soru Sahibi
22 Aralık 2013 03:59

Dövme sildirme

Merhaba, Ben 3 yıl önce bir koluma uefa kupası tutan aslan logosu boydan boya, diğer koluma ise Metin Oktay dövmesi ile Galatasaray logosu dövmesi yaptırmıştım. İlerde sildirmek istesem ne gibi imkanlar mevcut?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Naci Çelik
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Ne yapacaksiniz sildirip ne guzel dovmeymis... Saka bir yana lazerlerle silinme imkani var sma tamamen cikmayabilir de. Benim yaptigim islemler degil

22 Aralık 2013 08:44