UT
Soru Sahibi
21 Ağustos 2016 13:17

Doğum kontrol hapi ve emzirme

Merhaba doktor bey ben 15 aylık bebek emziriyorum korunma için doktot bana Yazz adli ilaç verdi ama içim rahat değil kullansam ayrı sıkıntı kullanmasam ayrı bebegime hormon gecermi ve cinsiyetine problem yaratır gibi söylentiler oluyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz tskk

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Şimşek
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

emzirmeyi kesin ve yazz kullanın. geçmiş olsun.

22 Ağustos 2016 13:35