19 Aralık 2013 22:37

dogum kontrol hapi hakkinda

Merhaba hocam 4 yildir dogum kontrol hapi ile korunuyorum ayni zamanda poliskistigim var bu sebeple tedavi amaclida kullaniyorum adetim birtikten sonra 8, gun yeni kutuya baslamayi unuttum 4 gun gun unutmus oldum yeni kutuya ne zaman baslamaliyim tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mustafa Taş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bu siklus farklı bir korunma yöntemi uygulayıp adet gorunce yenı kutuya baslamanızı onerırım. Gecmıs olsun Op. Dr. Mustafa Taş www.drmustafatas.com

20 Aralık 2013 10:10