OS
Soru Sahibi
18 Ekim 2017 12:11

Diz ağrısı, bel fıtığı hakkında( oma daralması)

Ahmet bey, Annem 79 yaşında oma daralması var iki büklüm , vücut yapısı öyle kaldı kambur yürüyor.İki dizin dede sıvı kaybı varmış ,çok ağrıyor. kök hücre yapalım dediler oda çare değilmiş Dizlerinden yürüyemiyor çok ağrıyor diyor.Değerli görüşlerinizi almak istiyorum. Sizede getirsem olur mu.Dizleri çok ağrıyor. Sıvı kaybı içinde tedaviniz var mı ? Teşekkür ederim. Saygılarımla Sibel Oymacı

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Selam sibel hanım Adana şehir hastanesinde pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri poliklinik günlerim D blok ZEMİN kat Randevu alınmasına gerek yok Gelirseniz muayene edebilirim Geçmiş olsun

18 Ekim 2017 13:08