SS
Soru Sahibi
23 Eylül 2016 18:03

Divertikül şüphesi

Değerli hocam, altı yaşındaki oğlumda mesane divertikülü gözlemledik ve bunu araştırmaya başladığımda okuduğum şikayetlerin tamamı bendede yıllardır var. Bu genetik bir rahatsızlık olabilirmi? Benim bilinen rahatsızlığım kum hastasıyım, ancak çok dikkatli olduğumdan pek bir sıkıntı çekmiyorum. Ancak ne varki bitmek bilmeyen yangılı idrar ve sanki yedek depodan gelircesine zorlayan bitmeyen idrar beni şüphelendiriyor. Öneriniz nedir, sevgilerimle

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Divertikül genetik geçişli değildir. Oğlunuzdaki divertikülün boyutu ve eşlik eden başka sorunların olup olmadığını bilmeden problemin ne olduğu hakkında net bir yorum yapamam maalesef.

23 Eylül 2016 18:16