TM
Soru Sahibi
10 Kasım 2017 19:38

Dişim ağrıyor

Merhaba ? Hocam Yeni İki gün oldu köprü yapıldı dişime iki tane dişim kesildi ama ağrı var çok kötü bide ilk köprü de apse olmuştu ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler hocam şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Ceren Tunç
Diş Hekimi

Merhaba. Köprü takıldıktan sonra bir süre hassasiyet yaşanabilir. Ağrınız sizi uykudan uyandıran zonklayıcı tarzdaysa en kosa sürede hekiminizle iletişime geçmeniz gerekir ki köprü altındaki dişe tedavi uygulanması şart. Geçmiş olsun dileklerimle.

11 Kasım 2017 09:49