EE
Soru Sahibi
3 Ağustos 2017 14:04

Diş temizliği ve sağlığı

Merhabalar hocam ben diş temizliği yaptiricamktim da sağlık güvencem var randevu alıp gelsem size bakıyotmusunuz birde ücret varmı

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Sağlık güvenceniz olduğu için herhangi bir ücret alınmayacaktır. Ben poliklinik yapmıyorum ancak ağız ve diş sağlığı merkezimize başvurduğunuzda yönlendirme konusunda yardımcı olabilirim.

21 Eylül 2017 20:55

Merhabalar. Sağlık güvenceniz olduğu için herhangi bir ücret alınmayacaktır. Ben poliklinik yapmıyorum ancak ağız ve diş sağlığı merkezimize başvurduğunuzda yönlendirme konusunda yardımcı olabilirim.

21 Eylül 2017 21:03