GD
Soru Sahibi
16 Ocak 2016 21:43

Diş teli ve damaklık

merhaba hocam ben yaklaşık 4 ay önce diş telimi çıkarttırdım. ardından damaklık verildi ve 2 sene kullanmam gerektiği söylendi. damaklığımı 1.5 - 2 ay önce kaybettim. dişlerimde biraz kayma oldu şimdi tekrar dişcime gidip damaklığımı alıp düzenli taksam dişlerim düzelir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Hekiminizde dişlerinizin bozulmadan önceki ölçüsü mevcutsa kaybettiğiniz plağın aynısı yapabilir. Aksi halde dişleriniz düzelsin diye ilave çalışma gerekir.

16 Ocak 2016 23:05