ıe
Soru Sahibi
29 Aralık 2015 12:46

diş eti şişliği

merhabalar dişlerime tel takılacak ama diş etlerimde ki şişlikler bir türlü inmiyor bakımda bir sorun yok sürekli gargara da kullanıyorum doktor ornısıd fort adında ilaç verdi 1 haftadır kullanıyorum ama hala değişiklik yok yine geçmezse lazer tedavisi uygulayacağım dedi neden kaynaklanıyor olabilir acaba inmemesi ve ne yapmam lazım başka :(

2 cevap
Cevaplar (2)

Sizi muayene etmeden sebep konuşamayız. Çeşitli nedenler olabilir. Hekiminiz sizin genel sağlık durumunuzu da değerlendirerek gerekli işlemleri yapacaktır.

30 Aralık 2015 13:14
ıe
Soru Sahibi

Kan tahlili yaptırdm sanırım vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor şiş olan bölgelere karbonat sürsem fayda sağlar mı ? Teşekkürler

31 Aralık 2015 01:46

Karbonatın faydası olmaz, size ilaç önerebilmek için ayrıca muayene etmemiz gerekir.

31 Aralık 2015 08:16