gz
Soru Sahibi
4 Ocak 2016 19:15

Diş eti rahatsizligi

17 yaşındayım diş eti rahatsızlığım var etim dişten ayrılmış ve ağrıyor dislerimi fircalamama rağmen sabah kalktığımda kötü bir tad oluyor ağız kokusuda oluyor ne yapmak gerekiyor ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Bilge Cevher
Diş Hekimi

DİŞLERİNİZDE VE DİŞ ETİNİZİN İÇLERİNDE BAKTERİ PLAKLARI VE DİŞ TAŞLARI VAR .BUNA BAĞLI OLARAK DİŞ ETİ KANAMASI ,KIZARIKLIK,KOKU,VE AĞRI HİSSEDİYORSUNUZ.BİR DİŞ HEKİMİNİN DİŞ TAŞLARINI VE ENFEKTE DOKULARI TEMİZLEMESİ GEREKİYOR.TABİ Kİ SİZİN YAPMANIZ GEREKENLER HAKKINDADA BİLGİ VERECEKTİR.GEÇMİŞ OLSUN.

11 Ocak 2016 12:04