UB
Soru Sahibi
17 Mart 2018 09:30

Diş beyazlatma

Hocam merhaba benim dişlerim sigaradan dolayı çok sarardı temizleme veya Beyazlatma olurmu ve fiyatı ne kadar kastamonu

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Burak bey .Sigara lekeleri diş temizliği tedavisi ile çıkarılabilir.Eğer dişlerinizin rengini değiştirmek isterseniz bleaching(ağartma)tedavisi gerekir Öncelikle kapsamlı bir muayene etmemiz gerekiyor ona göre size daha net bilgi verebiliriz .Fiyat bilgisi malesef site üzerinden veremiyoruz gelip muayene olmanız gerekiyor

17 Mart 2018 13:41