YT
Soru Sahibi
15 Mayıs 2017 17:51

Diş Beyazlatma

Merhaba Tuğrul Bey diş beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum ne kadar sürede sonuç alabilirim ve fiyat aralığı nedir bilgi alabilir miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Tuğçe Hanım sonuç alma süreci dişlerinizin rengiyle ilgili olmakla beraber tabiki işlem başladığından itibaren gözle görülür bir fark olur. Fiyat aralığı bilgisi malesef veremiyorum çünkü hem etik değil hemde tedavinin yapıldığı yere ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Geçmiş olsun...

30 Temmuz 2017 22:17

Tuğçe Hanım sonuç alma süreci dişlerinizin rengiyle ilgili olmakla beraber tabiki işlem başladığından itibaren gözle görülür bir fark olur. Fiyat aralığı bilgisi malesef veremiyorum çünkü hem etik değil hemde tedavinin yapıldığı yere ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Geçmiş olsun...

30 Temmuz 2017 22:17