YE
Soru Sahibi
5 Mart 2017 08:21

Diş beyazlatma

Diş beyazlatma uygulaması yaptırmak istiyorum ama ev tipi mi ofis tipi mi hala karar veremedim farkı nedir hangisi daha etkilidir ve fiyatlarını öğrenmek istiyorum muaynehanenize geleceğim inşallah bilgi aldıktan sonra

1 cevap
Cevaplar (1)

Ofis tipi diş beyazlatma yöntemi klinik ortamında hekim tarafından uygulanabilen ev tipi diş beyazlatmaya göre daha kısa sürede sonuç veren diş beyazlatma yöntemidir. Ev tipi beyazlatmada olduğu gibi beyazlatma işlemine etki edecek diş taşlar vs. gibi olumsuzluklar ortadan kaldırılmalıdır.

25 Nisan 2017 13:09