DK
Soru Sahibi
10 Nisan 2017 13:42

Dirsek kolum catlak

KASİM DOGAN hocam ben *** *** ** pazar günü tarihide kolumun dirsegi kırıldı ilk başta ameliyat dediler platin sonrada siz ameliyata gerek yok dediniz hocam daha 25 yaşindayim bir sorun sıkıntı olmaz demi Sakat kalmam ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Çatlak varsa ortopedist arkadaşların önerilerine uymanı tavsiye ediyorum GEÇMİŞ OLSUN

10 Nisan 2017 17:16