aN
Soru Sahibi
18 Aralık 2017 19:38

Dirsek ağrısı

Bir hafta önce sağ kol dirseğimin üstüne düştüm. Ertesi gün doktora gittm ve röntgen çekildi röntgen sonucu kırık olmadığı söylendi ve krem, ağrı kesici ve sprey verdi doktor. Bunları kullanıyorum ancak hala ağrı devam ediyor aynı zamanda kolumu tam olarak açtığımda ağrıyor ve 90 dereceden fazla kapatamıyorum. Bu durum normal mi normalse iyileşme süreci nasıl olur? Süreci hızlandırmak için neler yapabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fatih Karaaslan
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmiş olsun, tekrar bir ortopedi dr na başvurmanızı tavsiye ederim. Dirseğinizin tekrar eklem hareket açıklığını kazanması tedavinin önemli basamağı.

19 Aralık 2017 23:16